Haber
Niğde’de 16 günde 6 milyon 265 bin dolu tüp ele geçirildi
![](https://karsiyaka-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/nigdede-16-gunde-6-milyon-265-bin-dolu-tup-ele-gecirildi-8PpXDLGT-780x470.jpg)
Niğde’de son 16 günde 6 milyon 265 bin dolu tüp polis ekiplerince ele geçirildi.
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 1-16 Ocak tarihleri arasında düzenlenen operasyonlarda 6 milyon 265 bin dolu tüp ve 192 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.
Operasyonlarda gözaltına alınan 4 şüpheli hakkında cezai işlem uygulandı.